7 gün 24 saat boyunca belli bir saat sınırı koymadan vermiş olduğumuz araç kurtarma hizmetimiz sayesinde, yolda kalma derdinize son veriyoruz. Avcılar oto çekici firması olarak aracınızla ilgili yaşadığınız her sorun durumunda size yalnızca bir telefon kadar uzağız. En hızlı çekici servisi olarak işimizi son derece hızlı ve bir o kadar da güvenilir bir şekilde yerine getirmekteyiz. Yarı yolda tek başınıza kalma derdine artık son. Firmamızın sizler için sunmuş olduğu oto kurtarıcı hizmeti her zaman yanınızda. İhtiyaç duyduğunuz her anda bir telefonla imdadınıza yetişiyoruz.

Avcılar Oto Çekici İle Yarı Yolda Kalma Derdine Son

Uzun yol ya da şehir içi ulaşımlarınızda aracınız ile ilgili bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Yağmur, kar ve fırtına gibi olumsuz hava şartlarından ötürü aracınız yolda kalmış olabilir. Ya da aşırı sıcaklar arabanızın hararet yapmasına ve buna bağlı olarak yolda kalmasına sebebiyet verebilir. Bu durumda başınız aracınızla derde girmiş demektir. Çünkü isteseniz de aracınız bir türlü çalışmaz ve sizi yarı yolda bırakır. Ne yapacağınızı bilmez bir halde birilerinden yardım talep etmek istersiniz. Fakat kim size güvenilir ve bir o kadar da hızlı bir şekilde hizmet verebilir ki? Tabi ki de Avcılar oto çekici servisi.  Yaz kış, soğuk sıcak, gece gündüz demeden yolda kalmış müşterilerimize araba çekme hizmeti vererek hem aracı hem de araç sahibini sorunlarından kolayca çekip kurtarıyoruz.

Avcılar Oto Çekici Hizmeti

Firmamız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir ve oldukça titiz davrandığımız bir meseledir. Araç sahipleri bu can sıkıcı durumla karşı karşıya kaldıklarında bir de çekici beklemekle zaman kaybetmek istemezler. Bu gibi durumların ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız. Avcılar oto çekici firması olarak uzun yıllar boyunca bu alanda hizmet verdiğimiz için müşterilerimizin böylesi durumlar karşısındaki gergin olma hallerini ve streslerini çok iyi anlıyoruz. Dolayısı ile aracı kaza, olumsuz hava şartları ya da arıza gibi sebeplerden ötürü yolda kalmış müşterilerimiz bizimle iletişime geçer geçmez hemen araca uygun çekicimizi belirtilen adrese hızlı bir şekilde iletiyoruz.

Hemen Ara