Uzun seyahatlerinizde ya da şehir içi yolculuklarınızda aracınız beklenmedik arızalar gösterebilir, yakıtınız bitebilir, lastik sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Çoğu kişi karşılaştığı araç arızalarında ne yapacağını bilemiyor. Sürücüler genelde en iyi ihtimalle yakınlarına haber veriyorlar ama ne yazık ki bir oto çekici aramak kimsenin aklına gelmiyor. Tabi ki bunun altında yatan tek neden sürücülerin yol yardım ekiplerine güvenmemesi. Birçok farklı oto çekici firma var ve iyi kalitede hizmet bulabilmek zor olabiliyor. Güvenebileceğim bir yol yardım, oto çekici firma arıyorum derseniz biz Bahçelievler oto çekici olarak sizlere iyi bir yol yardım deneyimi yaşatmaya hazırız.

Bahçelievler Oto Çekici Hizmetleri

Bahçelievler oto çekici firması gerek misyonu gerekse prensipleri doğrultusunda kurulduğu günden bu güne sıradan bir araç çekme firması olmak yerine, üstün kalite standartlarındaki hizmetleriyle Türkiye’deki sayılı yol yardım firmalarından biri olmuştur. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli ilke. Bu yüzden kurumumuzda çalışan tüm elemanlar özenle seçilmiştir ve her an sizlere daha iyi hizmet verebilmek için mesai harcarlar. Aynı şekilde bünyemizde bulunan geniş araç seçenekleri, yeni araç sistemleri ve uygulamalar hizmetlerimizin kalitesini artırmak için bulunmaktadır.  Oto çekim hizmetlerimiz size firmamızın kurumsal anlayışları neticesinde güvenilir geleceği gibi aynı zamanda hizmet hızında da iddialıyız. Bizimle iletişime geçtiğinizde mümkün olan en kısa sürede size bir araç gönderir ve uzun süre bekleyerek mağdur olmanızı engelleriz.

Firmamız tarafından verilen hizmetler; yol yardımı, yedek lastik takviyesi, yakıt ikmali, araç çekme vb.dir. Bu hizmetlerin yanında araçlarımıza kurduğumuz gps uygulamaları size ekstra hızlı ulaşmamızı sağlıyor çünkü bizi aradığınız zaman size en yakın aracımızın konumunu belirleyip size o araçla yardım gönderebiliyoruz. Ayrıca bahsettiğimiz araç çekme hizmetleri için herhangi bir saat sınırlaması da yok. Bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilir ve yardım için araç talep edebilirsiniz. Otomobilinizi çekecek olan araç hakkında da hiçbir şüpheniz olmanız. Tüm araçlarımız son derece güvenliklidir. Aynı zamanda araçlarımızı kullanan şoförlerimizde deneyimli ve yol yardım konusunda bilgilidir. Bahçelievler oto çekici anlattığımız hizmetlerle her zaman hizmetinizde ve bir telefon kadar uzağınızda.

Hemen Ara