Bakırköy oto çekici firması olarak yol yardım, araç çekme, yakıt talimi gibi konularda ilk akla gelen İstanbul’da uzun yıllardır hizmet veren bir firmayız. Kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyetini her zaman daha da üst düzeye çıkarmayı amaçlayan bir şirket profili belirledik. Misyonumuz doğrultusunda elemanlarımızla birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bizi en çok memnun edense araç çekme, yol yardımı, yedek lastik gibi konularda sizden her zaman olumlu geri dönütler almak. Şirketimiz çalışma prensipleri doğrultusunda araç ve çalışan seçimlerini büyük bir özenle yapar ve sizlere oto çekici, yol yardımı, yakıt talimi gibi konularda Türkiye’deki en iyi hizmetleri verir.

Bakırköy Oto Çekici Hizmetleri

Bakırköy oto çekici neden bu kadar çok tercih ediliyor diye düşünüyorsanız tabi ki kurumsal firma anlayışımız ve ilkelerimiz dışında sizlere sunduğumuz üst düzey hizmetler de aranan firma olmamızda etkili. Bizi dilerseniz yolda kalınca arayıp araç talep edebileceğiniz gibi dilerseniz de telefon üzerinden yardım alabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde size en yakın aracı yanınıza gönderiyoruz. Yakın bir araç seçerek oto çekim işlemlerinizi de son derece hızlandırıyoruz. Nasıl mı?  Bünyemizde bulunan tüm araçlarda navigasyon ve gps uygulamalarını bulundurarak.  Buna ek olarak bizden yardım isteyeceğiniz süreç mesai saatleriyle sınırlı değil. 7 gün 24 saat Bakırköy oto çekici firmamızla görüşebilir durumunuzu ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Araç Kurtarmada Güvenilir Hizmet

Şirketimiz sizleri mağdur etmemek üzere kurulu olan hizmet anlayışına göre her zaman deneyimli ve yol yardımı konusunda bilgili şoförlerle çalışır. Aynı zamanda diğer firmalarda olduğu gibi çekici araç şoförlerinden şüphe etmenize gerek yok. Tüm şoförlerimiz son derece güvenilirdir ve sizinle her zaman güler yüzlü bir iletişime hazırdır. Geniş araç seçeneklerimiz sayesinde bizden talepte bulunduğunuz her an size yardım için gelebilecek boş bir aracımız hazırdır. Yakıt talimi, yedek lastik takviyesi, araç çekimi, yedek akü ve yol yardımı Bakırköy oto çekici firması olarak bizim uzmanlık alanlarımızdır. Eğer sizde sıradan firmalar yerine güvenilir bir firmadan çekici hizmeti almak isterseniz firmamıza aradığınız her an ulaşabilir soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Hemen Ara