Yor yardımı konusunda uzman ekibi ve kaliteli araçlardan oluşan geniş araç filosuyla İstanbul’da hizmet vermekte olan Bayrampaşa oto çekici ihtiyaç duyduğunuz her an siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan memnuniyet duymaktadır. Herhangi bir araç arızası veya trafik kazası durumunda firmamızı arayarak 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.

Bayrampaşa Oto Çekici Yol Yardım Hizmeti

Gün geçtikçe yoğunlaşan İstanbul nüfusu trafiğe çıkan araç sayısını arttırmaktadır. Şehir içi yolların da son yıllarda artan inşaat yatırımları nedeniyle adeta şantiye alanına dönüştüğü düşünüldüğünde İstanbul trafiği içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Herhangi bir araç arızası veya kaza anında ilk yapılması gereken sinyal lambasını yakmak ve eğer mümkünse trafiği engellememek için aracı yolun sağ tarafına çekmektir.

Bayrampaşa oto çekici yol yardım ekibimizi aradığınızda sizden aracınızın bulunduğu yer ve arıza bilgisini alan uzman arkadaşımız, geniş araç filomuz arasından bulunduğunuz yere en yakın mesafede olan yol yardım ekibimizi olduğunuz konuma yönlendirerek dakikalar içinde yanınızda olmasını sağlar. Aracınızı bulunduğu yerden alan ekibimiz en yakın servis noktasına veya sizin istediğiniz başka bir otomobil servisine bırakır.

Trafikte yardım gerektiren her durumda yanınızda olan ekibimiz; lastik patlaması ve arızası, akü bitmesi ve arızası, sağlık yardımı, profesyonel sürücü desteği ve çilingir hizmeti gibi çeşitli yol yardım hizmetleriyle de siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Her geçen gün genişlettiğimiz kaliteli yol yardım araçlarından oluşan filomuz ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla, günün her saati, aracınızın arızalanması veya trafik kazası gibi durumlarda sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bayrampaşa oto çekici ihtiyaçlarınızla ilgili bilgi almak için firmamızı arayabilir ve uygun fiyatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Hemen Ara