Özel olarak imal edilmiş her türlü araç ağır vasıta ya da iş makinelerinizin çekilmesinde, siz değerli müşterimize yardımcı olmak için hızlı ve güvenli şekilde çalışmaktayız. Aracım çok büyük diye düşünmeyin. Uzman kadromuz büyük araçlarınızı kolaylıkla çekilmesini sağıyor. Siz sadece arayın, gerisini biz hallederiz. Hava şartları ne olursa olsun, bir telefon ile yanınızdayız. İstanbul gibi kalabalık ve yoğun bir şehirde yaşamaktayız, burada yaşadığınız bütün çekici ihtiyaçlarında yanınızdayız.

Çekici ve kurtarıcı ekibimizle yaşadığınız aksaklığı gidermek için çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. İşinde uzman ekibimizle birlikte her gün bir addım daha ileri gidiyoruz. Çalışan personellerimiz işinde uzman olduğu gibi, gerekli eğitimler alıp güvenliği sağlanmıştır. Çalışma günlerimiz, 7/24 olup ihtiyaç duyduğunuz her saat arayabilirsiniz. 24 saat açık olarak çalışmalarımız devam etmekte. Bize telefon ile ulaştığınız anda kaydınız alınıp, hemen size uygun araç yola çıkmaktadır. Ve çok geçmeden aracımız yanınızda. Beşiktaş Oto Çekici olarak, yıllardır siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz, bu süre zarfında müşterilerimiz hiç bir zaman mağdur etmedik. Zor hava koşularında bile siz müşterilerimizi orada yalnız bırakmadık. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.  Her ne kadar araç kullanmayı çok iyi biliyor olsak bile, maalesef karşımızda ki aracın sürücüsünü bilemiyoruz. Ne kadar kurallara uyalım, trafikte sadece biz gitmiyoruz. Başımıza gelmez dediğimiz şeyler bazen gelebiliyor. Aklınızda Beşiktaş Oto Çekici kalsın belki lazım olur. Fiyatlarımızda diğer firmalara göre, daha düşük. Fiyatımız ve  performansımız oldukça iyi.

Çünkü en önemli hedefimiz, ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda olmak; bu bizim misyonumuzdur. İstediğiniz hizmeti sağlamak, size yardım etmek yıllardır yaptığımız ve uzun yıllarda yapacağımız hizmettir. Çünkü bizim görevimiz. Çünkü biz en iyi taşıma şirketlerinden biriyiz. Durum böyle olunca başarı kaçınılmaz.

Hemen Ara