Yolda kaldığınız zamanlar, siz değerli sürücüler için artık kabus olmaktan çıkıyor. Günün hangi saatinde yolda kalırsanız kalın, 7-24 kesintisiz hizmetinizde olmaktan mutluluk duyan konusunda uzman kadrosuyla Esenler Oto Çekici olarak, siz değerli sürücülerin yanındayız.

Niye Esenler Oto Çekici?

Yol yardımı hizmeti vermekte olan diğer firmalardan farkımız, çekmiş olduğumuz araçlara vermiş olduğumuz kasko hizmetimiz, hepsi işini en iyi şekilde yapan eğitimli kadromuzla hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kazanmış olduğumuz tecrübe ve işimize olan saygımız.

Araç çekme hizmeti vermekte olan tecrübeli bir firma olarak, araç sahiplerinin Kara Yolları Trafik Kanunu, Kara Yolları Taşıma Kanunu ve Sigortacılık Kanunları kapsamında, yasalar gereği sahip olmaları zorunlu olan ve isteğe bağlı olarak yaptırılabilecekleri sigortacılık hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Esenler Oto Çekici olarak sizlere sunmakta olduğumuz hizmetler arasında, minibüs çekiciliği, oto kurtarma, araç çekme, yol yardımı, sepetli vinç, kamyon çekiciliği, ahtapot çekici, treyler çekiciliği, araç taşıma yanında ihtiyaca uygun olarak oluşturulan hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Nasıl mı çalışıyoruz?  Yardım ihtiyacı talebinde bulunan aracın türüne göre farklılık göstermekte olan hizmetimizi şu şekilde sürdürmekteyiz. Aracınızla yolda kalmış olduğunuz yerden 7-24 hizmet vermekte olan acil yardım hattını aradığınızda, uzman kurtarma ekibimiz hemen aracınızın bulunduğu yere geliyor ve aracınızı alarak sizin belirleyeceğiniz bir servise ya da yolda kaldığınız noktaya en uygun servis noktasına taşıyor. Ayrıca binek bir araç yol yardımı durumunda, araç sahibi sürücüye, uygun özellikler taşımakta olan araç kiralama ve sürüyücü gitmek istediği yere ulaştırma ve konaklama hizmetleri yardımı sunmaktayız. Yardım yapılan aracın uzun araç ya da ağrı tonajlı araç türünde bir araç olması durumunda, Esenler Oto Çekici olarak, aracın ve taşıdığı yükün türüne göre sigorta poliçesinde belirtilmiş hizmeti de sunmaktayız.

Hemen Ara