Siz değerli müşterilerimize İstanbul Esenyurt Bölgesi’nde konusunda uzman, gerekli eğitimini tamamlamış, tecrübeli uzman kadromuzla ve işimize olan saygımızla hizmetimizi sürdürmekteyiz. Y Yolda kaldığınız durumlarda saat kaç olursa olsun 7-24 çekicilik hizmeti vermekte olan Esenyurt Oto Çekici acil yardım hattını çekinmeden arayabilirsiniz.

Neden Biz?

Acil yol yardımı vermekte olan sayısız şirketin arasında Esenyurt Oto Çekici olarak, en uygun fiyatlarla ve siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kusursuz hizmetle hep yanınızda olmaktan gurur duymaktayız. 1985 yılında hizmet vermeye başlayan Esenyurt Oto Çekici, çekicilik hizmeti verdiği her araca ayrıca kasko hizmeti de vermektedir. Hizmette kusur yok sloganıyla otonuzu çekmek için yola çıkan uzman kadrosunun tamamı gerekli eğitimini tamamlamış, tecrübeli çalışanlardan oluşan firmamız için öncelik siz değerli müşterilerimizin mutluluğu.

Kara taşıtlarının, Kara Yolları Trafik Kanunu, Kara Yolları Taşıma Kanunu ve Sigortacılık Kanunları hükümleri kapsamında, yasa gereği sahip olması zorunlu olan ve isteğe bağlı olan sigorta hizmetlerinin de firmamız hizmetleri kapsamında müşterilerimize sunulmakta olduğunu unutmayın. Oto çekiciliğin sadece aracı bulunduğu yerden çekmekle bitmediğinin farkında olan firmamız, çekicilik hizmeti vermiş olduğu araç, eğer tır ya da kamyon gibi uzun ve ağır araç olarak değerlendirilen araç türünde bir araçsa, sigortanın hazırlamış olduğu poliçedeki şartlı hizmetleri de sunmaktadır. Eğer hizmet talebiyle acil çekici hattımızı arayıp çekicilik hizmeti vermekte olan firmamızdan yardım talebinde bulunan araç, binek türünde ve sürücüsü isterse konaklama hizmetini sağlamakta, istediği servise ya da en yakın noktada bulunan araç servisine ulaşımı için de hizmet vermekteyiz.

Esenyurt Oto Çekici olarak, yolda kalan her araç sürücüsünün güvenliğini ve mutluluğunu sağlamak için hap yanınızda ve yardımınızdayız. Bizi çağırın, kusursuz hizmetle tanışın.

Hemen Ara