Gittikçe yoğunlaşan İstanbul trafiği kazaların ve araç arızalarının daha sık yaşanmasına sebep olmaktadır. Aracınızın ikinci el veya sıfır olmasının bu durumla ilgisinin olmadığı gibi dikkatli araç kullanmak da her zaman yor yardımı almamak için yeterli olmayabilir. Biten aküler, patlayan lastikler ve trafik kazaları gibi sebepler oto çekici hizmetine ihtiyaç duymanızı gerektirebilir.

Oto Çekici Hizmetleri

Başlıca yol yardım hizmetlerinden biri olan araç çekme ve kurtarma hizmetleri konusunda İstanbul ve Türkiye genelinde binlerce oto çekici hizmet vermektedir. Bunlardan sadece %30’u firma olarak kurumsal bir hizmet verirken kalan %70 ‘i bireysel çalışan oto çekicilerden oluşmaktadır. Bu hizmeti alırken alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan firmalar tercih edilmelidir. Aksi halde ucuz ve kalitesiz malzeme kullanımı gibi sebepler hem aracınıza zarar verecek hem de zaten yaşanan mağduriyeti daha da üst seviyelere çıkaracaktır.

Özellikle İstanbul’un her yerinde yapılan yol bakım çalışmaları, kentsel dönüşüm kapsamında yapılan inşaat çalışmaları sebebiyle şehir içi yollar düzensizleşmekte ve bu durum daha fazla trafik kazası yaşanmasına sebep olmaktadır. Bunların yanı sıra dikkatsiz sürücüler de bir günde onlarca trafik kazası yaşanmasının önemli sebeplerinden biridir. Böyle durumlarda araç sahipleri aracı servise götürmek ve trafiğin akışına engel olmamak için oto çekici hizmeti almaktadır. Fakat tecrübesiz personeller ve kalitesiz malzeme kullanımı bazen sürücüleri içinde oldukları zor durumdan daha da zor durumlara sokabilmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla oto çekici ve diğer yol yardım hizmetleri ihtiyaçlarınızda 7/24 hizmet vermektedir. Alanında yetkin ve tecrübeli personelimiz ve geniş araç filomuz ihtiyaç duyduğunuz her an siz değerli müşterilerimizin yanındadır. En hızlı oto çekici hizmetini vermekten ve en uygun fiyatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hemen Ara