Hızla artan İstanbul nüfusu trafiğe çıkan araç sayısını da arttırmış ve dikkatsiz sürücülerin de etkisiyle trafik kazalarının sayısı son yıllarda oldukça artmıştır. Sadece trafik kazaları değil, biten aküler, patlayan lastikler gibi sebepler de sürücülerin oto kurtarıcı hizmetine ihtiyaç duymasını gerektirmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan sürücüler hizmet alacakları yol yardım firmasını mutlaka titizlikle incelemelilerdir.

Oto Kurtarıcı Yol Yardımı

Türkiye genelinde faaliyet gösteren oto kurtarıcıların çoğu bireysel çalışmaktadır. Oto kurtarıcı hizmetinin maliyet gerektirmeyen bir iş olarak görülmesi, çekici aracı alan herkesin bu işi yapabileceğini zannetmesi gibi faktörler sonucu ortaya çıkan hizmet kalitesi bazen sürücüleri hüsrana uğratabilmektedir. Bu yüzden uzman ekiplerden oluşan oto kurtarıcı firmaları tercih etmek sürücülerin yeni problemlerle karşılaşmamaları için doğru bir tercih olacaktır.

Son yıllarda kentsel dönüşüm projelerinin etkisiyle çok fazla artan inşaat alanları şehir içi trafiğin aksamasına neden olmakta ve dikkatsiz sürücülerin de etkisiyle kazalara davetiye çıkarmaktadır. Herhangi bir trafik kazası veya arıza durumunda öncelikle sinyal lambası açılarak mümkünse araç yolun sağ tarafına alınmalıdır. Kaput açık bırakılarak aracın arıza yaptığının yolda seyir halinde olan sürücüler tarafından anlaşılması sağlanmalıdır. Dörtlüler yakıldıktan sonra hızla hizmet vermesi için güvenilir bir oto yardım ekibi aranarak aracınızın yoldan çekilmesi sağlanmalıdır.

Firmamız yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle siz değerli müşterilerimizin zor anlarında yanlarında olmaktan gurur duymaktadır. Sizlere en hızlı ve güvenilir oto kurtarıcı hizmetini vermek için her geçen gün büyüyen araç filomuzdaki bütün araçların bakımı periyodik olarak yapılmaktadır. Profesyonel ve alanında her zaman gelişim sağlamaya devam eden büyük ekibimizle İstanbul’un farkı semtlerindeki oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağız.

Hemen Ara