Aracınız herhangi bir sebepten ötürü yolda mı kaldı? Mağdur durumdasınız ve ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? O zaman biz sizin için yapılacak en doğru şeyi söyleyelim: Şişli oto çekici firmasını aramak. Uzun yıllardır piyasada hizmet vermekte olan oto çekici firmamızın alanında son derece deneyimli olduğunu belirtmek isteriz. İhtiyacınız olduğu anda bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizin için en kaliteli ve en güvenilir araç kurtarma hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Şişli Araç Kurtarma İşlemleri

Kaza, olumsuz hava şartları ya da arıza gibi sebeplerden ötürü yolda kalmış aracınız için tek yapmanız gereken Şişli oto çekici firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Bizimle iletişime geçtiğimiz takdirde firma yetkililerimiz problemin tam olarak ne olduğunu,  hangi sebeplerden ötürü aracınızın yolda kaldığı, araç marka ve modelini, bulunduğunuz güzergahın adresini ve benzeri soruları sorduktan sonra sizden alınan cevaplar ışığında hızlı bir şekilde araç kurtarma işlemini başlatır. Uzun yıllar boyunca bu sektörde çalıştığımız için yolda aracı kalan insanların stresli ve beklemeye tahammül edemez bir halde olduklarının farkındayız. Bu yüzden de müşterilerimizden araçlarını kurtarmak adına buzlu bir şekilde Bilgi alıyor ve hızlı bir şekilde olay yerine intikal ediyoruz.

Şişli Oto Çekici Hizmetleri

Eğer aracınız yolda kalmışsa ister istemez gergin olursunuz ve kendinizi stres altında hissedersiniz. Şişli oto çekici firması olarak yolda kalan araçlar karşısında müşterilerimizin nasıl bir psikolojide olduğunu bildiğimiz için bizden yardım isteyen müşterilerimize olabildiğince hızlı ve güvenilir bir şekilde çekici hizmetini ulaştırıyoruz. Üstelik vermiş olduğumuz hizmette herhangi bir gün ve zaman kısıtlaması yoktur. 7 gün 24 saat boyunca vermiş olduğumuz hizmet sayesinde bize ihtiyacınız olan her an rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Firmamızda yolda kalmış olan bir araç için gerekli her türlü yardımı sağlayacak ekipman mevcuttur. Aracınızı çekici yardımı ile kurtarmak dışında vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir:

  • Yakıt ya da akü takviyesi
  • Lastik değişim ve onarımı
  • Aracın ihtiyaç duyduğu mekanik ve elektronik bakım
  • Genel onarım hizmeti
  • İhtiyaç duyulduğu takdirde çilingir hizmeti
Hemen Ara